Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

timer till kaffebryggare infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 26. 9. 2020 2:56)


It's perfect time to make a few plans for the longer term and it's time to be happy. I have read this submit and if I may I desire to suggest you few fascinating issues or advice. Maybe you could write subsequent articles relating to this article. I wish to learn more things approximately it! uncon.infoforwomen.nl/map10.php timer till kaffebryggare

färgning av ögonbryn goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 23:42)


What i don't realize is in fact how you're now not actually much more neatly-favored than you may be right now. You're so intelligent. You realize thus significantly with regards to this topic, made me in my opinion imagine it from numerous varied angles. Its like women and men are not fascinated unless it's one thing to accomplish with Woman gaga! Your own stuffs excellent. All the time care for it up! enhi.goodwomenprizz.be/map7.php färgning av ögonbryn

vilka avdrag får man göra vid husförsäljning infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 25. 9. 2020 20:38)


Hi there, this weekend is good in favor of me, because this occasion i am reading this enormous educational paragraph here at my residence. smocc.infoforwomen.nl/map4.php vilka avdrag får man göra vid husförsäljning

rebecca örhängen online goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 20:33)


If you desire to improve your experience simply keep visiting this web page and be updated with the latest news update posted here. dulco.goodwomenprizz.be/map32.php rebecca örhängen online

ellos sport dam goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 17:18)


Hello there, I do believe your website may be having browser compatibility issues. Whenever I take a look at your blog in Safari, it looks fine however, if opening in I.E., it's got some overlapping issues. I merely wanted to give you a quick heads up! Other than that, great site! atwhi.goodwomenprizz.be/map30.php ellos sport dam

leva utan kolhydrater infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 25. 9. 2020 14:14)


Howdy! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website? I'm getting fed up of Wordpress because I've had issues with hackers and I'm looking at alternatives for another platform. I would be fantastic if you could point me in the direction of a good platform. theor.infoforwomen.nl/map21.php leva utan kolhydrater

adhd medicin vuxna goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 14:00)


This is a good tip especially to those new to the blogosphere. Brief but very accurate information… Many thanks for sharing this one. A must read article! stanin.goodwomenprizz.be/map19.php adhd medicin vuxna

bГҐt och motor goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 10:45)


Hey there fantastic website! Does running a blog similar to this require a great deal of work? I've very little knowledge of computer programming however I had been hoping to start my own blog in the near future. Anyway, should you have any ideas or tips for new blog owners please share. I understand this is off topic but I simply had to ask. Cheers! abep.goodwomenprizz.be/map26.php bГҐt och motor

best foot cream infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 25. 9. 2020 8:00)


Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However I am encountering troubles with your RSS. I don't know why I can't join it. Is there anyone else having similar RSS issues? Anybody who knows the solution will you kindly respond? Thanx!! uncon.infoforwomen.nl/map22.php best foot cream

gant mössa prisjakt goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 7:54)


Actually no matter if someone doesn't be aware of afterward its up to other people that they will help, so here it takes place. presa.goodwomenprizz.be/map7.php gant mössa prisjakt

cicamed organic science goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 5:42)


I'm not sure why but this web site is loading incredibly slow for me. Is anyone else having this issue or is it a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still exists. mindd.goodwomenprizz.be/map11.php cicamed organic science

rode vlekjes op huid goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 3:33)


Whats up this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding knowledge so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated! rupdae.goodwomenprizz.be/map8.php rode vlekjes op huid

Г¤ggvita pГҐ flaska ica infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 25. 9. 2020 1:43)


This post provides clear idea in favor of the new people of blogging, that genuinely how to do blogging and site-building. inun.infoforwomen.nl/map7.php Г¤ggvita pГҐ flaska ica

boka spa stockholm goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 25. 9. 2020 1:22)


Hurrah! In the end I got a web site from where I can actually get helpful information regarding my study and knowledge. jaymu.goodwomenprizz.be/map27.php boka spa stockholm

ab i norge goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 24. 9. 2020 23:10)


I am really thankful to the holder of this web page who has shared this wonderful article at at this place. enhi.goodwomenprizz.be/map18.php ab i norge

betændelse i sår efter operation goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 24. 9. 2020 21:05)


hi!,I really like your writing so so much! proportion we keep up a correspondence extra about your article on AOL? I need a specialist on this space to unravel my problem. May be that is you! Taking a look ahead to see you. bridu.goodwomenprizz.be/map1.php betændelse i sår efter operation

sura och basiska Г¤mnen infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 24. 9. 2020 19:20)


You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something which I think I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it! herda.infoforwomen.nl/map32.php sura och basiska Г¤mnen

takfärg till badrum goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 24. 9. 2020 18:53)


Hello very cool website!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your site and take the feeds also? I am satisfied to seek out so many helpful information here in the post, we'd like develop extra strategies in this regard, thank you for sharing. . . . . . bridu.goodwomenprizz.be/map19.php takfärg till badrum

gamla stan spa eskilstuna goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 24. 9. 2020 16:39)


Wow! This blog looks just like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Wonderful choice of colors! chandr.goodwomenprizz.be/map22.php gamla stan spa eskilstuna

värk i vaden goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 24. 9. 2020 14:26)


Hi there, I desire to subscribe for this weblog to obtain most recent updates, so where can i do it please help out. stanin.goodwomenprizz.be/map3.php värk i vaden


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »