Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

baddrakt ex on the beach aretenb.se

(aretenb.se, 25. 4. 2020 22:03)


This is really interesting, You're an excessively professional blogger. I've joined your feed and look ahead to seeking extra of your excellent post. Also, I have shared your web site in my social networks sacpo.aretenb.se/travels/baddraekt-ex-on-the-beach.php baddrakt ex on the beach

comviq butik karlstad aresgrb.se

(aresgrb.se, 25. 4. 2020 8:09)


I think everything posted made a ton of sense. However, what about this? suppose you were to create a killer post title? I am not suggesting your information is not good, however suppose you added something that makes people want more? I mean is kinda vanilla. You ought to glance at Yahoo's home page and see how they create news headlines to grab people to open the links. You might add a video or a picture or two to grab readers interested about everything've written. In my opinion, it might bring your posts a little livelier. apga.aresgrb.se/news/comviq-butik-karlstad.php comviq butik karlstad

qualite femme de menage aretenb.se

(aretenb.se, 25. 4. 2020 7:24)


Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this article and the rest of the website is also very good. wilre.aretenb.se/advice-girlfriends/qualite-femme-de-menage.php qualite femme de menage

fГҐ bort bananflugor tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 25. 4. 2020 5:10)


I enjoy what you guys are usually up too. This kind of clever work and reporting! Keep up the good works guys I've incorporated you guys to my personal blogroll. tastyandinteresting.be/travels/f-bort-bananflugor.php fГҐ bort bananflugor

kan man fa mensen att sluta tidigare aresgrb.se

(aresgrb.se, 24. 4. 2020 12:58)


Tremendous things here. I'm very happy to see your post. Thank you a lot and I'm having a look ahead to touch you. Will you kindly drop me a mail? picar.aresgrb.se/trends/kan-man-f-mensen-att-sluta-tidigare.php kan man fa mensen att sluta tidigare

lugn och ro vårdcentral norrtälje tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 24. 4. 2020 3:56)


Thank you a bunch for sharing this with all people you actually realize what you are talking about! Bookmarked. Please also discuss with my website =). We will have a link change arrangement among us tastyandinteresting.be/relaxation/lugn-och-ro-vrdcentral-norrtaelje.php lugn och ro vårdcentral norrtälje

nu vill jag ha medicin med detsamma tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 23. 4. 2020 13:43)


Wonderful work! This is the type of info that are meant to be shared around the web. Disgrace on Google for now not positioning this put up higher! Come on over and consult with my web site . Thanks =) tastyandinteresting.be/useful-tips/nu-vill-jag-ha-medicin-med-detsamma.php nu vill jag ha medicin med detsamma

the balm aterforsaljare aretenb.se

(aretenb.se, 22. 4. 2020 6:27)


I every time emailed this web site post page to all my friends, as if like to read it afterward my links will too. dura.aretenb.se/delicious-dishes/the-balm-terfoersaeljare.php the balm aterforsaljare

stig mattsson dietist aresgrb.se

(aresgrb.se, 22. 4. 2020 4:04)


An outstanding share! I've just forwarded this onto a co-worker who has been conducting a little research on this. And he actually ordered me breakfast simply because I found it for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to talk about this issue here on your site. osmag.aresgrb.se/skin-care/stig-mattsson-dietist.php stig mattsson dietist

stockholms basta restauranger aretenb.se

(aretenb.se, 21. 4. 2020 17:08)


Fantastic goods from you, man. I've understand your stuff previous to and you're just extremely magnificent. I actually like what you have acquired here, really like what you're stating and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it smart. I cant wait to read much more from you. This is actually a wonderful site. subsg.aretenb.se/for-men/stockholms-baesta-restauranger.php stockholms basta restauranger

poser til fodder med hard hud newsandfashionse.be

(newsandfashionse.be, 21. 4. 2020 10:30)


Simply desire to say your article is as amazing. The clarity in your put up is just great and that i could think you're knowledgeable in this subject. Fine together with your permission allow me to seize your RSS feed to stay up to date with coming near near post. Thank you a million and please continue the enjoyable work. newsandfashionse.be/relaxation/poser-til-fdder-med-hrd-hud.php poser til fodder med hard hud

kiropraktor christer sahlberg newsandfashionse.be

(newsandfashionse.be, 20. 4. 2020 2:22)


Hi colleagues, how is the whole thing, and what you desire to say regarding this post, in my view its really remarkable in favor of me. newsandfashionse.be/music/kiropraktor-christer-sahlberg.php kiropraktor christer sahlberg

saffranssas till lax newsandfashionse.be

(newsandfashionse.be, 19. 4. 2020 8:33)


I am actually pleased to read this blog posts which consists of plenty of useful data, thanks for providing such statistics. newsandfashionse.be/trends/saffransss-till-lax.php saffranssas till lax

kladdkaka med florsocker newsandfashionse.be

(newsandfashionse.be, 18. 4. 2020 13:39)


Why viewers still make use of to read news papers when in this technological globe everything is accessible on net? newsandfashionse.be/advice-girlfriends/kladdkaka-med-florsocker.php kladdkaka med florsocker

vita nike skor newsandfashionse.be

(newsandfashionse.be, 14. 4. 2020 2:04)


You made some good points there. I checked on the web for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this site. newsandfashionse.be/relaxation/vita-nike-skor.php vita nike skor

ingefara bra for ecuniphi.se

(ecuniphi.se, 13. 4. 2020 6:39)


Great blog here! Additionally your site lots up very fast! What web host are you the usage of? Can I am getting your affiliate link on your host? I want my website loaded up as fast as yours lol ecuniphi.se/skin-care/ingefaera-bra-foer.php ingefara bra for

Marked!

(AndrewSom, 13. 4. 2020 6:33)

Astonishing personality of expression. Obey it up!

ta bort rynkor med laser ecuniphi.se

(ecuniphi.se, 9. 4. 2020 14:01)


Hey there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips? ecuniphi.se/decorations/ta-bort-rynkor-med-laser.php ta bort rynkor med laser

kunstleren kokerrok ecuniphi.se

(ecuniphi.se, 8. 4. 2020 10:09)


I have read so many articles or reviews concerning the blogger lovers but this piece of writing is genuinely a pleasant article, keep it up. ecuniphi.se/decorations/kunstleren-kokerrok.php kunstleren kokerrok

aldersgrense ivf norge ecuniphi.se

(ecuniphi.se, 7. 4. 2020 20:17)


Greetings! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having trouble finding one? Thanks a lot! ecuniphi.se/trends/aldersgrense-ivf-norge.php aldersgrense ivf norge


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »