Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hur använder man dragremmar goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 23. 9. 2020 2:41)


Good post. I am going through many of these issues as well.. toylie.goodwomenprizz.be/map16.php hur använder man dragremmar

när börjar livmodern växa goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 23. 9. 2020 0:48)


Your style is very unique compared to other people I have read stuff from. I appreciate you for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this site. taicl.goodwomenprizz.be/map2.php när börjar livmodern växa

totte leker med kisse infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 23. 9. 2020 0:05)


You made some decent points there. I checked on the internet for more info about the issue and found most people will go along with your views on this site. kanfe.infoforwomen.nl/map7.php totte leker med kisse

hur sminkar man sig med foundation goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 22:49)


I'm really loving the theme/design of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A number of my blog visitors have complained about my blog not operating correctly in Explorer but looks great in Opera. Do you have any recommendations to help fix this problem? kisne.goodwomenprizz.be/map19.php hur sminkar man sig med foundation

varför d vitamin goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 20:48)


Your style is really unique compared to other people I've read stuff from. Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I'll just book mark this page. sunde.goodwomenprizz.be/map13.php varför d vitamin

nordisk campingutrustning rabattkod goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 18:36)


hello!,I really like your writing very so much! percentage we be in contact more approximately your post on AOL? I require a specialist on this space to unravel my problem. Maybe that's you! Taking a look forward to peer you. toylie.goodwomenprizz.be/map23.php nordisk campingutrustning rabattkod

abecita bikini storleksguide goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 16:34)


I'm very happy to uncover this site. I wanted to thank you for your time just for this fantastic read!! I definitely enjoyed every part of it and i also have you book-marked to see new information in your web site. glyce.goodwomenprizz.be/map20.php abecita bikini storleksguide

skabb utan utslag goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 14:27)


Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. Kudos hope.goodwomenprizz.be/map23.php skabb utan utslag

illamГҐende efter samlag goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 12:26)


I've been browsing online more than three hours nowadays, but I never found any attention-grabbing article like yours. It's pretty worth sufficient for me. In my view, if all website owners and bloggers made good content material as you probably did, the internet shall be a lot more helpful than ever before. buspho.goodwomenprizz.be/map19.php illamГҐende efter samlag

brother ds 120 test infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 22. 9. 2020 12:09)


you're actually a excellent webmaster. The web site loading speed is incredible. It kind of feels that you're doing any distinctive trick. In addition, The contents are masterpiece. you've performed a wonderful process in this matter! nalst.infoforwomen.nl/map21.php brother ds 120 test

vГҐrdcentralen alvesta Г¶ppettider goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 10:24)


A motivating discussion is worth comment. There's no doubt that that you need to publish more on this subject, it may not be a taboo matter but usually folks don't discuss such subjects. To the next! Cheers!! throm.goodwomenprizz.be/map24.php vГҐrdcentralen alvesta Г¶ppettider

spel under 100 kr goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 8:16)


Hello there! This article could not be written much better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this. I will forward this post to him. Fairly certain he's going to have a great read. I appreciate you for sharing! amdab.goodwomenprizz.be/map21.php spel under 100 kr

le bardo ГҐhus infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 22. 9. 2020 6:13)


I've read a few excellent stuff here. Certainly price bookmarking for revisiting. I surprise how a lot attempt you place to make the sort of magnificent informative web site. handm.infoforwomen.nl/map34.php le bardo ГҐhus

var sitter gallan goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 6:13)


you are really a good webmaster. The site loading speed is amazing. It kind of feels that you're doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece. you've performed a wonderful activity in this topic! tauge.goodwomenprizz.be/map6.php var sitter gallan

annika sjöö blogg recept goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 4:10)


Appreciating the persistence you put into your website and detailed information you offer. It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed material. Fantastic read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account. turce.goodwomenprizz.be/map11.php annika sjöö blogg recept

gГҐ ner 8 kg goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 2:04)


You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something which I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I will try to get the hang of it! amdab.goodwomenprizz.be/map15.php gГҐ ner 8 kg

mad on moisture infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 22. 9. 2020 0:31)


I all the time used to read post in news papers but now as I am a user of web thus from now I am using net for articles or reviews, thanks to web. smocc.infoforwomen.nl/map1.php mad on moisture

sveda i ansiktet goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 22. 9. 2020 0:12)


Thanks in support of sharing such a nice opinion, paragraph is pleasant, thats why i have read it fully olca.goodwomenprizz.be/map14.php sveda i ansiktet

torkararm bak peugeot 206 goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 21. 9. 2020 22:12)


What i do not realize is in reality how you are no longer actually much more smartly-favored than you may be right now. You are very intelligent. You already know therefore considerably on the subject of this topic, made me for my part imagine it from a lot of numerous angles. Its like men and women aren't interested unless it is one thing to accomplish with Woman gaga! Your individual stuffs outstanding. At all times take care of it up! taicl.goodwomenprizz.be/map9.php torkararm bak peugeot 206

blod i slidan efter samlag goodwomenprizz.be

(goodwomenprizz.be, 21. 9. 2020 20:10)


Wow, awesome blog format! How lengthy have you been blogging for? you made running a blog look easy. The full glance of your web site is fantastic, as well as the content!
presa.goodwomenprizz.be/map13.php blod i slidan efter samlag


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »