Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

varm pГҐ natten tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 1. 5. 2020 10:03)


I just could not leave your web site prior to suggesting that I really loved the standard information a person provide for your guests? Is gonna be again regularly in order to check out new posts tastyandinteresting.be/relaxation/varm-p-natten.php varm pГҐ natten

woordenboek vertalen aretenb.se

(aretenb.se, 1. 5. 2020 4:24)


Hi, i think that i saw you visited my site thus i came to “return the favor”.I'm attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use a few of your ideas!! praj.aretenb.se/sport/woordenboek-vertalen.php woordenboek vertalen

best natural skincare brands tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 1. 5. 2020 1:22)


I just couldn't depart your site prior to suggesting that I extremely enjoyed the usual info a person supply on your guests? Is gonna be again incessantly to check up on new posts tastyandinteresting.be/relaxation/best-natural-skincare-brands.php best natural skincare brands

zwart wit stippen blouse aretenb.se

(aretenb.se, 30. 4. 2020 22:33)


Excellent way of telling, and fastidious post to get facts concerning my presentation subject matter, which i am going to convey in school. tiza.aretenb.se/sport/zwart-wit-stippen-blouse.php zwart wit stippen blouse

boka frisör norrköping tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 30. 4. 2020 16:40)


At this time it sounds like Expression Engine is the top blogging platform available right now. (from what I've read) Is that what you're using on your blog? tastyandinteresting.be/beautiful-things/boka-frisoer-norrkoeping.php boka frisör norrköping

hur mycket energi behover man per dag aretenb.se

(aretenb.se, 30. 4. 2020 0:59)


Outstanding quest there. What occurred after? Thanks! vairi.aretenb.se/trends/hur-mycket-energi-behoever-man-per-dag.php hur mycket energi behover man per dag

billigt maybelline smink aretenb.se

(aretenb.se, 29. 4. 2020 14:45)


You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which I think I would never understand. It seems too complicated and very broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it! frani.aretenb.se/trends/billigt-maybelline-smink.php billigt maybelline smink

svullet finger smarta aretenb.se

(aretenb.se, 29. 4. 2020 5:39)


If you want to get a good deal from this article then you have to apply such methods to your won web site. ceipo.aretenb.se/travels/svullet-finger-smaerta.php svullet finger smarta

pris för betong tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 29. 4. 2020 5:34)


Paragraph writing is also a fun, if you be familiar with after that you can write otherwise it is complicated to write. tastyandinteresting.be/useful-tips/pris-foer-betong.php pris för betong

fГҐ bort plufsigt ansikte tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 28. 4. 2020 20:32)


It's really a great and helpful piece of information. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing. tastyandinteresting.be/for-men/f-bort-plufsigt-ansikte.php fГҐ bort plufsigt ansikte

frisyr lugg 2016 tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 28. 4. 2020 3:03)


It's perfect time to make some plans for the long run and it's time to be happy. I have read this publish and if I may I wish to recommend you some interesting things or advice. Perhaps you could write next articles relating to this article. I desire to read even more things about it! tastyandinteresting.be/useful-tips/frisyr-lugg-2016.php frisyr lugg 2016

bh sma brost aresgrb.se

(aresgrb.se, 28. 4. 2020 0:41)


I think the admin of this web site is really working hard in support of his website, as here every stuff is quality based stuff. gunor.aresgrb.se/decorations/bh-sm-broest.php bh sma brost

furby boom sverige aretenb.se

(aretenb.se, 27. 4. 2020 21:11)


Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of spam feedback? If so how do you protect against it, any plugin or anything you can advise? I get so much lately it's driving me crazy so any support is very much appreciated. pilar.aretenb.se/travels/furby-boom-sverige.php furby boom sverige

festklanningar pa natet aretenb.se

(aretenb.se, 27. 4. 2020 7:06)


I was pretty pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time just for this wonderful read!! I definitely appreciated every part of it and I have you book-marked to see new stuff on your website. theot.aretenb.se/sport/festklaenningar-p-naetet.php festklanningar pa natet

mat för idrottande ungdom tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 26. 4. 2020 23:26)


Hey! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it very difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm thinking about creating my own but I'm not sure where to start. Do you have any tips or suggestions? Cheers tastyandinteresting.be/travels/mat-foer-idrottande-ungdom.php mat för idrottande ungdom

frisГёr ГҐrhus sГёndag tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 26. 4. 2020 7:13)


Howdy I am so happy I found your blog, I really found you by error, while I was looking on Bing for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say cheers for a incredible post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don't have time to read it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the great job. tastyandinteresting.be/useful-tips/frisr-rhus-sndag.php frisГёr ГҐrhus sГёndag

bra julklapp till farmor och farfar aresgrb.se

(aresgrb.se, 26. 4. 2020 4:10)


When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get several emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Bless you! meso.aresgrb.se/sport/bra-julklapp-till-farmor-och-farfar.php bra julklapp till farmor och farfar

gravid vecka 6 trött tastyandinteresting.be

(tastyandinteresting.be, 25. 4. 2020 22:33)


Hello, i believe that i saw you visited my website so i got here to go back the prefer?.I'm trying to in finding things to enhance my site!I suppose its adequate to make use of some of your ideas!! tastyandinteresting.be/travels/gravid-vecka-6-troett.php gravid vecka 6 trött

baddrakt ex on the beach aretenb.se

(aretenb.se, 25. 4. 2020 22:03)


This is really interesting, You're an excessively professional blogger. I've joined your feed and look ahead to seeking extra of your excellent post. Also, I have shared your web site in my social networks sacpo.aretenb.se/travels/baddraekt-ex-on-the-beach.php baddrakt ex on the beach

comviq butik karlstad aresgrb.se

(aresgrb.se, 25. 4. 2020 8:09)


I think everything posted made a ton of sense. However, what about this? suppose you were to create a killer post title? I am not suggesting your information is not good, however suppose you added something that makes people want more? I mean is kinda vanilla. You ought to glance at Yahoo's home page and see how they create news headlines to grab people to open the links. You might add a video or a picture or two to grab readers interested about everything've written. In my opinion, it might bring your posts a little livelier. apga.aresgrb.se/news/comviq-butik-karlstad.php comviq butik karlstad


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »