Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(Her, 10. 7. 2021 7:14)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3oZOKnO

slollodyslege

(Keithwed, 4. 7. 2021 22:04)

https://telegra.ph/Karla-Romano-Porn-03-29
https://telegra.ph/Mädchen-Ruft-Fuck-Durch-Die-Yoga-Hose-11-06
https://telegra.ph/Kleine-Teens-Xxx-Free-11-02
https://telegra.ph/Sexy-Thief-Jade-Amber-Having-Intense-Sex-03-29
https://telegra.ph/Videos-Chubby-Teen-Fucks-Her-03-24
https://telegra.ph/Picture-Sex-Pokemon-Ash-03-31
https://telegra.ph/Baughty-Cell-Phone-Pics-Of-Girls-11-10
https://telegra.ph/German-MILF-Texas-Patti-Takes-BBC-After-03-28
https://telegra.ph/Mdchen-Behaart-10-31
https://telegra.ph/Boobs-And-Cum-Slideshow-03-28
https://telegra.ph/Verlorene-Wette-Fahren-Nackt-11-02
https://telegra.ph/Girl-Pissing-On-Her-Thong-Naked-04-04
https://telegra.ph/Donna-Dixon-Nackt-Pics-03-25
https://telegra.ph/Weibliche-Models-Die-Sex-11-06
https://telegra.ph/Tanned-Auburn-Nympho-Micki-Lynn-Is-Such-A-03-31
https://telegra.ph/Tiny-Teen-Virgin-Anal-Porn-03-27
https://telegra.ph/Slumber-Party-Babes-Love-Anal-Strap-On-Play-03-28
https://telegra.ph/Amateur-Frau-Nackt-Im-Freien-Anal-11-03
https://telegra.ph/How-To-Draw-Sakura-Naked-04-01
https://telegra.ph/Paige-Turnah-Porn-03-29
https://telegra.ph/Shia-Dating-Websites-04-04
https://telegra.ph/Girl-Anal-After-Faked-04-04
https://telegra.ph/Obese-Boy-Fuck-Girl-03-28
https://telegra.ph/Busty-Tall-Frauen-Anal-Porno-03-26
https://telegra.ph/Cum-Porn-Video-Starring-Hot-Slut-Darcia-Lee-03-29
https://telegra.ph/Videos-Pornos-De-Lilo-Y-Stitch-03-25
https://telegra.ph/Nurse-Examines-Young-Girls-Pussy-04-01
https://telegra.ph/Teens-Who-Like-To-Fuck-04-02
https://telegra.ph/Any-Free-Online-Dating-Sites-11-10
https://telegra.ph/Nannies-Who-Spank-11-12
https://telegra.ph/Mature-Sex-Experience-Porn-03-23
https://telegra.ph/Pretty-Plump-Sex-Doll-Masturbates-In-Her-03-31
https://telegra.ph/Hot-Feed-Breast-Fuck-Teens-04-04
https://telegra.ph/Anal-Faith-Nude-Pics-04-02
https://telegra.ph/Teen-Agers-Nude-Pictures-In-The-Philippines-04-02
https://telegra.ph/Nude-Teen-Schlampen-Cigs-03-25
https://telegra.ph/Nudes-Mother-S-E-X-03-25
https://telegra.ph/Naked-Girls-Having-Sex-On-A-Bed-11-09
https://telegra.ph/My-Wifes-Big-Naked-Pussy-03-26
https://telegra.ph/Pretty-Asian-School-Girl-Enjoying-Hot-Sex-04-02
https://telegra.ph/Mom-Caught-Using-Her-Dildo-04-01
https://telegra.ph/Angel-Nudes-Panties-Down-04-04
https://telegra.ph/Emily-George-Porno-03-26
https://telegra.ph/College-Girl-Fucked-Animated-04-02
https://telegra.ph/Sperm-Inside-Pussy-Pics-03-27
https://telegra.ph/Milf-3-XXX-Bilder-11-06
https://telegra.ph/Amateur-Cum-On-Boobs-Pictures-03-25
https://telegra.ph/Soft-Teen-Boobs-Thin-04-04
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/

Franksmacy

(Franksmacy, 1. 7. 2021 15:13)


Hi there friends, its great piece of writing about tutoringand entirely explained, keep it up all the time.

do genric cialis work afhsdbcDeemOeeieb

(guermloh, 31. 5. 2021 9:00)

cialis without ed https://rcialisgl.com/ - ordering cialis in canada generic cialis no prescription

tnoegfdepishBtjGlifse

(ShedeAsd, 31. 5. 2021 2:29)

cialis male enhancement https://cialisjla.com/ - cheap cialis 40 mg original cialis online

cialis soft tabs afhsdbcDeemOvvyho

(guermloh, 30. 5. 2021 23:26)

cialis super active plus https://rcialisgl.com/ - how long does cialis do you need a prescription for cialis

generic cialis 20 mg online afhsdbcDeemOajwhu

(guermloh, 30. 5. 2021 22:59)

how many milligrams of cialis can you take in a day ? https://rcialisgl.com/ - free cialis coupon 2019 cialis price per pill walmart

geeahdepishBtjGlifsu

(futSSwa, 30. 5. 2021 19:20)

super active cialis with no prescription https://ckacialis.com/ - cialis usa bye cialis online from usa

geeahdepishBtjGlifsp

(futSSwa, 30. 5. 2021 17:54)

cialis buy online https://ckacialis.com/ - where can i buy cialis in canada buy cialis 20 mg online

tnoegfdepishBtjGlifsn

(ShedeAsd, 30. 5. 2021 17:38)

free shipping for cialis from india https://cialisjla.com/ - buy cialis no prescription overnight cialis vs viagra

cheap viagra online canadian pharmacy dgsolbvfdDeemOeizah

(guermVed, 30. 5. 2021 17:27)

cialis sublingual review https://krocialis.com/ - cialis price drop is cialis stronger than viagra

canada cialis afhsdbcDeemOopvhl

(guermloh, 30. 5. 2021 16:39)

cialis with out prescription https://rcialisgl.com/ - cialis patent 2017 does cialis work with alcohol

cialis canadian pharmacy afhsdbcDeemOcybjy

(guermloh, 30. 5. 2021 13:48)

how does cialis work https://rcialisgl.com/ - cialis reactions pay cialis with pay pal

cialis wiki afhsdbcDeemOlctyc

(guermloh, 29. 5. 2021 20:54)

cialis phone number https://rcialisgl.com/ - super cialis cialis purchase canada

community pharmacy madison dgsolbvfdDeemOxzkzq

(guermVed, 29. 5. 2021 18:15)

how to get cialis without a doctor https://krocialis.com/ - cipla cialis cialish

gsaxzvofbldepishBtjGlifsf

(dyeptAni, 29. 5. 2021 11:50)

remote consultation online pharmacy https://pharmacyken.com/ - best online pharmacy that does not require a prescription in india mexican online pharmacies

pharmacy jobs dgsolbvfdDeemOryiuf

(guermVed, 29. 5. 2021 11:11)

how to take cialis https://krocialis.com/ - purchase brand cialis tadafil cialis

uriel pharmacy dgsolbvfdDeemOriwwm

(guermVed, 29. 5. 2021 10:21)

cialis without prescriptions canada https://krocialis.com/ - order cialis india gdzie kupic cialis

sbbolthdepishBtjGlifsh

(dyeptHtf, 29. 5. 2021 9:58)

buy cialis online free shipping https://cialishav.com/ - cialis free trial no prescription cialis $200 coupon

how long is pharmacy school dgsolbvfdDeemOjbbjo

(guermVed, 29. 5. 2021 7:56)

cialis pronunciation https://krocialis.com/ - cialis overnight delivery online what does cialis do for a woman


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49

následující »