Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nagelkonst steg för steg infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 15. 9. 2020 15:56)


What's up friends, how is everything, and what you wish for to say concerning this paragraph, in my view its truly remarkable designed for me. quest.infoforwomen.nl/map11.php nagelkonst steg för steg

apotea rabatt 2016 infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 15:41)


Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is valuable and all. But think about if you added some great visuals or videos to give your posts more, "pop"! Your content is excellent but with pics and videos, this blog could undeniably be one of the greatest in its field. Wonderful blog! atsei.infoforwomen.be/map7.php apotea rabatt 2016

wat is acupunctuur infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 14:20)


I every time spent my half an hour to read this weblog's posts daily along with a mug of coffee. kaody.infoforwomen.be/map10.php wat is acupunctuur

street skor rea infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 13:03)


Amazing! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing. step.infoforwomen.be/map10.php street skor rea

blodtryck gravid normalt infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 11:46)


Hi to all, it's truly a nice for me to pay a visit this website, it contains valuable Information. thase.infoforwomen.be/map7.php blodtryck gravid normalt

body luxurious presentförpackning infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 15. 9. 2020 10:20)


Wow, marvelous weblog format! How lengthy have you been blogging for? you make blogging glance easy. The total glance of your web site is wonderful, as smartly as the content!
infoforwomen.nl/map13.php body luxurious presentförpackning

hemmagjorda proteinbars utan proteinpulver infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 9:14)


If you would like to grow your knowledge just keep visiting this website and be updated with the most recent news posted here. plumes.infoforwomen.be/map10.php hemmagjorda proteinbars utan proteinpulver

clinique sparkle skin body exfoliating cream infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 7:58)


Every weekend i used to go to see this site, because i want enjoyment, as this this web site conations truly fastidious funny material too. thase.infoforwomen.be/map26.php clinique sparkle skin body exfoliating cream

pomar skor online infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 6:42)


This is a really good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Brief but very precise information… Thank you for sharing this one. A must read post! lyoho.infoforwomen.be/map14.php pomar skor online

bowling Г¤ngelholm pris infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 15. 9. 2020 4:58)


Very good article. I will be dealing with a few of these issues as well.. laco.infoforwomen.nl/map6.php bowling Г¤ngelholm pris

elgiganten farsta Г¶ppettider infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 4:14)


Great blog right here! Also your website so much up fast! What host are you the usage of? Can I am getting your affiliate link in your host? I wish my website loaded up as fast as yours lol egknu.infoforwomen.be/map7.php elgiganten farsta Г¶ppettider

bästa löparskorna pronation infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 3:03)


This website was... how do I say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me. Thanks a lot! orof.infoforwomen.be/map15.php bästa löparskorna pronation

top 10 hГҐrprodukter infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 1:58)


you're really a just right webmaster. The web site loading speed is amazing. It kind of feels that you're doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece. you've performed a great process on this topic! kaody.infoforwomen.be/map25.php top 10 hГҐrprodukter

present till fru infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 15. 9. 2020 0:48)


I do not even understand how I stopped up right here, but I assumed this publish used to be good. I do not know who you might be but definitely you're going to a well-known blogger in the event you aren't already. Cheers! umte.infoforwomen.be/map19.php present till fru

apoteket solkräm ansikte infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 14. 9. 2020 23:43)


Thanks for your personal marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you may be a great author. I will make sure to bookmark your blog and will often come back someday. I want to encourage one to continue your great writing, have a nice day! tribt.infoforwomen.nl/map5.php apoteket solkräm ansikte

it connect uddevalla infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 14. 9. 2020 23:32)


This piece of writing provides clear idea designed for the new people of blogging, that genuinely how to do running a blog. https://infoforwomen.be/map11.php it connect uddevalla

hud och ven klinik stockholm infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 14. 9. 2020 22:18)


Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I will be sure to bookmark it and come back to read more of your useful info. Thanks for the post. I'll certainly comeback. saho.infoforwomen.be/map32.php hud och ven klinik stockholm

de fyra sädesslagen infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 14. 9. 2020 21:05)


I'm no longer positive where you're getting your information, but good topic. I must spend some time learning more or figuring out more. Thanks for excellent info I was on the lookout for this information for my mission. tefur.infoforwomen.be/map4.php de fyra sädesslagen

symptom pГҐ allergi infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 14. 9. 2020 19:47)


I love looking through a post that will make men and women think. Also, thank you for allowing for me to comment! lyoho.infoforwomen.be/map8.php symptom pГҐ allergi

dockan malmö region skåne infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 14. 9. 2020 18:33)


Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I'll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I'll definitely comeback. sesi.infoforwomen.be/map24.php dockan malmö region skåne


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »