Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

tadalafil online canadian pharmacy olgsasbnvoegfdepishBtjGlifsl

(GvdbShede, 22. 4. 2021 22:33)

tadalafil drug class https://boxtadafil.com/ tadalafil citrate powder

tadalafil usp hvgeeahdepishBtjGlifse

(BbdffutS, 22. 4. 2021 21:18)

teva generic viagra https://gensitecil.com/ does viagra work for women

thesis writing service fhsbbolthdepishBtjGlifsg

(Fbsfdyept, 22. 4. 2021 20:42)

pharmacy online store https://uspharmus.com/ Levitra with Dapoxetine

is sildenafil over the counter 62082

(Mariska, 10. 4. 2021 4:55)

https://ingogf.com/ - viagra jelly 100mg

slollodyslege

(Jamieslubs, 5. 4. 2021 15:54)

https://telegra.ph/Sex-Hungry-German-MILFs-Sharing-A-Hard-Dick-03-31
https://telegra.ph/Free-Download-Korean-Sex-Video-04-01
https://telegra.ph/Rasierte-Teen-Muschi-10-31
https://telegra.ph/Lesbian-Orgie-03-28
https://telegra.ph/Ass-Fuck-Clos-Up-Gif-03-27
https://telegra.ph/Kostenlose-Online-Dating-Sites-Uk-Kein-Abo-11-04
https://telegra.ph/Contest-Young-Teen-Porn-Videos-03-28
https://telegra.ph/Big-Butt-Ein-StГјck-Badeanzug-11-03
https://telegra.ph/Kareena-Playing-With-Cock-With-Her-Lip-Pic-03-28
https://telegra.ph/Russian-Kira-Teen-Porn-04-04
https://telegra.ph/Snake-Dresser-Panties-Inside-Anal-Vagina-Girl-04-04
https://telegra.ph/Wirklich-Geil-Cute-Teen-Sex-11-02
https://telegra.ph/Teen-Gia-Derza-Sucks-Bigcock-Before-Her-Pussy-03-28
https://telegra.ph/Best-Online-Dating-Websites-In-Australia-04-04
https://telegra.ph/Schwarze-Mädchen-Und-Blass-Mädchen-Nackt-Zusammen-11-07
https://telegra.ph/Nice-Natural-Evelina-Darling-Has-To-Know-More-03-31
https://telegra.ph/HeiГџen-Kerl-Ficken-Gif-11-01
https://telegra.ph/Exy-Wet-Naked-Huge-Hardon-03-23
https://telegra.ph/VidГ©os-Pornos-Les-Plus-RГ©centes-In-Gros-Seins-04-02-5
https://telegra.ph/Japanische-Big-Breast-Naked-03-26
https://telegra.ph/Amateur-Chick-From-Asia-Prefers-Eating-Cock-In-03-31
https://telegra.ph/Crusader-Matchmaking-04-02
https://telegra.ph/Free-Dating-Site-In-Zambia-03-25
https://telegra.ph/When-I-Play-With-My-Pussy-You-Cum-100-03-31
https://telegra.ph/HQ-Yacht-Porn-Movies-03-31
https://telegra.ph/August-Ames-Porn-Video---No-Pants-Dance---Part-03-28
https://telegra.ph/Crystal-fairy-nackt-Szenen-11-06
https://telegra.ph/Dick-Mexican-Girl-Wird-Gefickt-11-03
https://telegra.ph/Pornostar-Pavlina-Stejskalova-11-03
https://telegra.ph/Roxy-Young-Teen-Porn-Videos-03-28
https://telegra.ph/Beautiful-Teen-Strap-On-Small-Girl-Makes-Big-03-29
https://telegra.ph/Get-The-Fuck-Out-Rap---Nackt-Fotos-11-03
https://telegra.ph/Good-Dating-Description-Examples-04-02
https://telegra.ph/Photos-Of-Akerman-Nude-03-24
https://telegra.ph/Dating-Puerto-Rican-04-04
https://telegra.ph/Geben-Girl-Oral-Sex-11-01
https://telegra.ph/Sexy-Miley-Cyrus-Pussy-Pics-03-27
https://telegra.ph/Sexy-Night-Naked-Busty-03-25
https://telegra.ph/Edinburgh-Speed-Dating-Wohnzimmer-03-27
https://telegra.ph/Dating-Agenturen-In-Singapur-03-27
https://telegra.ph/Paar-Nackt-Cute-Pics-11-02
https://telegra.ph/Sexy-Girl-Naked-Handcuffs-03-25
https://telegra.ph/Gia-Love-HD-Porn-03-29
https://telegra.ph/Young-Tall-And-Curvaceous-Like-A-Goddess-Vida-03-28-2
https://telegra.ph/Innocent-Looking-Asian-18-Yo-Teenage-Girlfriend-04-01
https://telegra.ph/A-Gorgeous-Delicate-Virgin-Blonde-That-Needs-03-28
https://telegra.ph/Candy-Bell-HD-Porn-03-29
https://telegra.ph/Naked-Photo-Of-Rosanna-Roces-03-27
https://telegra.ph/Free-Cumshot-Porn-Videos-From-Fun-Movies-03-30
https://telegra.ph/Sex-Images-Monkey-And-Women-04-02

elitadalafill

(generic tadalafil 40 mg, 3. 4. 2021 22:35)

buy tadalafil us https://elitadalafill.com/ generic tadalafil

vegavardenafil

(levitra (vardenafil), 3. 4. 2021 21:43)

vardenafil dosage maximum https://vegavardenafil.com/ buy generic vardenafil over the counter with no pres. online

canadian cialis 5mg olgsanvoegfdepishBtjGlifsk

(GrvShede, 2. 4. 2021 2:02)

https://kloviagrli.com/ - how much is generic viagra https://vigedon.com/ - herbal viagra gnc https://llecialisjaw.com/ - does cialis make you bigger https://jwcialislrt.com/ - whats cialis https://jecialisbn.com/ - cialis manufacturer

how long does it take cialis to work hvgeahdepishBtjGlifsb

(BrfgfutS, 1. 4. 2021 18:35)

https://ljcialishe.com/ - cialis strength https://cialisvja.com/ - cialis 10 mg https://viagraonlinejc.com/ - adderall and viagra https://viagratx.com/ - does viagra make you bigger than normal https://buycialisxz.com/ - cialis lilly

does cialis lower blood pressure hvgeahdepishBtjGlifsj

(BrfgfutS, 31. 3. 2021 6:28)

https://ljcialishe.com/ - cialis side effect https://cialisvja.com/ - cialis coupons https://viagraonlinejc.com/ - prices for viagra https://viagratx.com/ - generic viagra name https://buycialisxz.com/ - generic cialis cost

order cialis online hvgeahdepishBtjGlifss

(BrfgfutS, 30. 3. 2021 21:31)

https://ljcialishe.com/ - cialis price costco https://cialisvja.com/ - discount cialis https://viagraonlinejc.com/ - average age of man taking viagra https://viagratx.com/ - how much viagra to take first time https://buycialisxz.com/ - cialis price walgreens

cialis 20mg tablets olgsanvoegfdepishBtjGlifsn

(GrvShede, 30. 3. 2021 16:07)

https://kloviagrli.com/ - natural viagra foods https://vigedon.com/ - which presidential candidate was the first spokesman for viagra https://llecialisjaw.com/ - cialis otc https://jwcialislrt.com/ - cialis free trial phone number https://jecialisbn.com/ - cialis india

cialis 20 mg hvgeahdepishBtjGlifsq

(BrfgfutS, 30. 3. 2021 8:34)

https://ljcialishe.com/ - how to get cialis prescription https://cialisvja.com/ - eli lilly cialis https://viagraonlinejc.com/ - viagra from mexico is it safe https://viagratx.com/ - best viagra prices https://buycialisxz.com/ - how long does cialis work

is cialis covered by insurance hvgeahdepishBtjGlifsh

(BrfgfutS, 29. 3. 2021 17:32)

https://ljcialishe.com/ - viagra vs cialis https://cialisvja.com/ - cialis generic 2017 https://viagraonlinejc.com/ - roman viagra review https://viagratx.com/ - is viagra covered by medicare https://buycialisxz.com/ - cialis 20 mg price

best time to take cialis 20mg hvgeahdepishBtjGlifsc

(BrfgfutS, 27. 3. 2021 6:50)

https://ljcialishe.com/ - cialis and bph https://cialisvja.com/ - cialis for daily use https://viagraonlinejc.com/ - when was viagra invented https://viagratx.com/ - long term side effects of viagra https://buycialisxz.com/ - teva generic cialis

breaking news in nigeria

(AngelGoago, 24. 3. 2021 15:43)

news now nigeria news https://fmohconnect.gov.ng/monitoring_evaluation.html

Forex market session hours

(ForexFruish, 18. 3. 2021 18:11)

Parimad Forexi veebisaidid. https://ee.forex-trading-is.com

Мобильные операторы

(JamesFam, 25. 2. 2021 22:42)

https://phonemobiles.ru/

Separate

(swope, 12. 2. 2021 6:54)


Divorced dadsrough moments.Hell O Divorce will be here in order to supply you lawyer.Read.
https://free-divorce-advice.com/texas/what-happens-when-you-retain-a-lawyer-for-divorce-4/

Topic

(DILELLA10, 5. 2. 2021 17:49)

https://prom-electric.ru/remont-servodrajverov-i-servousilitelej/


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »