Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

väska dam 2015 munhea.se

(munhea.se, 10. 10. 2020 13:05)


Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is fantastic, let alone the content! atrec.munhea.se/map9.php väska dam 2015

vad Г¤r fiber internet naoblal.se

(naoblal.se, 10. 10. 2020 5:50)


Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am experiencing difficulties with your RSS. I don't know why I cannot join it. Is there anybody else getting identical RSS problems? Anyone who knows the answer can you kindly respond? Thanx!! kanga.naoblal.se/decorations/vad-aer-fiber-internet.php vad Г¤r fiber internet

Г¤r silikon giftigt aperca.se

(aperca.se, 10. 10. 2020 5:27)


Simply desire to say your article is as amazing. The clarity in your post is just cool and i could assume you are an expert on this subject. Fine with your permission allow me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work. passm.aperca.se/map1.php Г¤r silikon giftigt

sperma i ansiktet munhea.se

(munhea.se, 10. 10. 2020 4:26)


What's up, all the time i used to check webpage posts here early in the daylight, for the reason that i like to learn more and more. mondd.munhea.se/map11.php sperma i ansiktet

kaffebryggare inbyggd kvarn aperca.se

(aperca.se, 9. 10. 2020 21:31)


Thanks very interesting blog! threa.aperca.se/map6.php kaffebryggare inbyggd kvarn

stor svart väggklocka munhea.se

(munhea.se, 9. 10. 2020 20:42)


Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates. masco.munhea.se/map1.php stor svart väggklocka

pollenallergi pГҐ engelska naoblal.se

(naoblal.se, 9. 10. 2020 20:22)


My coder is trying to persuade me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on several websites for about a year and am worried about switching to another platform. I have heard good things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts into it? Any help would be greatly appreciated! luotwe.naoblal.se/delicious-dishes/pollenallergi-p-engelska.php pollenallergi pГҐ engelska

spa marstrand koön aperca.se

(aperca.se, 9. 10. 2020 13:14)


Wow that was odd. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Regardless, just wanted to say wonderful blog! peplo.aperca.se/map6.php spa marstrand koön

undvika vid ibs munhea.se

(munhea.se, 9. 10. 2020 12:55)


Thanks for one's marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you happen to be a great author. I will be sure to bookmark your blog and may come back sometime soon. I want to encourage you to continue your great posts, have a nice evening! asla.munhea.se/map2.php undvika vid ibs

färga håret rött från brunt munhea.se

(munhea.se, 9. 10. 2020 5:19)


Awesome! Its in fact remarkable piece of writing, I have got much clear idea about from this piece of writing. minsk.munhea.se/map2.php färga håret rött från brunt

kunnen rimpels verdwijnen aperca.se

(aperca.se, 9. 10. 2020 5:08)


Excellent weblog here! Also your website rather a lot up fast! What web host are you using? Can I get your associate hyperlink to your host? I want my web site loaded up as quickly as yours lol goti.aperca.se/map1.php kunnen rimpels verdwijnen

vit och gul blomma naoblal.se

(naoblal.se, 9. 10. 2020 2:57)


I am really inspired along with your writing talents and also with the format for your weblog. Is that this a paid topic or did you modify it yourself? Either way keep up the excellent high quality writing, it is uncommon to see a great weblog like this one these days.. tiomar.naoblal.se/advice-girlfriends/vit-och-gul-blomma.php vit och gul blomma

halloween kostymer för vuxna munhea.se

(munhea.se, 8. 10. 2020 21:49)


Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I've truly enjoyed surfing around your blog posts. In any case I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon! niwar.munhea.se/map6.php halloween kostymer för vuxna

hvor mange frisГёrer er der i danmark aperca.se

(aperca.se, 8. 10. 2020 16:42)


It's actually a nice and useful piece of information. I'm happy that you simply shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing. stagc.aperca.se/map7.php hvor mange frisГёrer er der i danmark

bra och billigt löspuder munhea.se

(munhea.se, 8. 10. 2020 14:02)


Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Appreciate it! tiodo.munhea.se/map5.php bra och billigt löspuder

företag till salu norrköping naoblal.se

(naoblal.se, 8. 10. 2020 8:55)


My brother recommended I might like this web site. He was entirely right. This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I had spent for this information! Thanks! galsio.naoblal.se/music/foeretag-till-salu-norrkoeping.php företag till salu norrköping

damco sweden ab aperca.se

(aperca.se, 8. 10. 2020 8:33)


You have made some decent points there. I looked on the net for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site. bandbe.aperca.se/map8.php damco sweden ab

bandeau bikini gina tricot munhea.se

(munhea.se, 8. 10. 2020 6:44)


It's hard to find educated people about this subject, however, you seem like you know what you're talking about! Thanks gurgle.munhea.se/map12.php bandeau bikini gina tricot

wella sp clear scalp shampoo aperca.se

(aperca.se, 8. 10. 2020 0:45)


Hi there, I discovered your web site by means of Google even as looking for a similar topic, your site came up, it appears to be like great. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hi there, simply was aware of your weblog thru Google, and found that it's really informative. I'm going to watch out for brussels. I will appreciate in case you continue this in future. A lot of people might be benefited out of your writing. Cheers! inun.aperca.se/map3.php wella sp clear scalp shampoo

skor kungsgatan stockholm munhea.se

(munhea.se, 7. 10. 2020 23:24)


I'm impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that's equally educative and interesting, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The problem is something which too few men and women are speaking intelligently about. I'm very happy that I came across this during my search for something regarding this. sgemr.munhea.se/map6.php skor kungsgatan stockholm


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »