Choď na obsah Choď na menu
 


Ideme ku starej mame(1992) Vo filme sa volali:Julie (MK) a Sarah (Ash) Thompsonové

O čom je tento film?

Dve malé neposedné dvojičky Jully a Sára žijú len so svojou mamou Rondou, ktorá má s nimi plné ruky práce. Okrem toho je ešte zamestnaná v miestnej samoobsluhe. Dievčatá by boli rady, keby mali aj otecka, ktorý by mamičke so všetkým pomáhal.

Záujem o ňu prejavuje sympatický poslíček Eddie, ktorý však zostane veľmi prekvapený keď zistí, že Ronda má už dve deti. Blížia sa Vianoce. Stará mama pozve svoju dcéru a vnúčence na vianočný karneval.

Deti by chceli ísť, mama však musí vyriešiť veľký problém - na Štedrý deň má službu v obchode a ešte to svojim dievčatám nedokázala povedať. U priateľky sa posťažuje, ako by si potrebovala oddýchnuť a byť chvíľu sama. Sára a Jully to počujú a pochopia po svojom. Rozhodnú sa ísť na Vianoce k starej mame a hneď sa vyberú na cestu.


. .


Mesačný kameň(1993) Vo filme sa volali: Kelly(MK) a Lynn (Ash) Farmerové

O čom je tento film?

Na detskej párty vyhrajú sedemročné dvojičky Lynn a Kelly Farmerové súťaž a dostanú od zázračného klauna Oskara spoločnú cenu - čarodejnícku paličku. Rodine hrozí, že príde o dom a rodičom nezostáva im nič iné, ako požiadať o pomoc matkinu tetu Agatu. Tá nemá rada nikoho, s neterou Kristínou nie je v kontakte od smrti svojej sestry a jej manžela ani deti nikdy nevidela.

Lynn a Kelly zatiaľ čakajú na rodičov v záhrade a zoznámia sa s mužom, ktorý im rozpráva o tom, ako pred dávnymi rokmi dve malé dievčatká - dvojičky Agata a Sofie hľadali zázračný mesačný kameň, ktorý mohol zariadiť tomu, aby neboli dvojčatami. Agata ho síce našla, ale už sa o neho so Sofiu nepodelila.


O tom,aký bol západ zábavný(1994)Vo filme sa volali:Susie (MK) a Jessica (Ash)

O čom je tento film?

Dvojčatá navštívia turistický ranč, ktorý vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich zákazníkov a pokiaľ by nebol nikto kto by babičke pomohol, bola by nútená predať ranč zlému Bartovi. Dievčatá, ale náhodou nájdu denník svojej zosnulej matky.

Na to treba dvoch(1995)Vo filme sa volali: Amanda Lemmonová(MK) a Alyssa Callawayová(Ash) 

O čom je tento film?

Amanda Lemmons (Mary-Kate Olsenová) je malé huncútske a prešibané dievčatko - sirota. Žije v podstate na ulici a má byť adoptovaná rodinou, ktorá používa deti na svoje zisky. Amanda by oveľa radšej mala za mamu Diane (Kirstie Alleyová), ktorá ju ľúbi, je však sama a nemá peniaze, preto si ju nemôže adoptovať.

Náhoda však spojí Amandu s Alyssou (Ashley Olsenová), bohatým dievčatkom, ktorá vyzerá presne ako ona. Alyssa má zasa problém so svojim otcom, ktorý sa chce oženiť s Clarice (Jane Sibbettová), ktorá nenávidí deti. Dievčatá sa dohodnú, že spoločnými silami dajú dokopy Allysinho otca a Diane.


Otecko z billboardu(1998)Vo filme sa volali:Tess(MK) a Emily (Ash) Tylerové

O čom je tento film?

Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu. Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat.

Prázdniny v Paríži(1999)Vo filme sa volali: Melanie(MK) a Allyson (Ash) Porterové

O čom je tento film?

Mel a Ally sa pripravujú cestou do Francúzska na množstvo zábavy a nezvyčajných dobrodružstiev. Láka ich predovšetkým Paríž, kam idú navštíviť starého otca.
Svoj voľný čas si spestrujú preháňaním sa na mopedoch, spoznávaním parížskych pamiatok, hľadaním nových kamarátov a snahou uniknúť svojmu upätému sprievodcovi. Toto miesto im ponúka nielen nakupovanie v originálnych butikoch a prehliadku Notre Dame, ale aj večerné rande na Eiffelovke - skrátka jeden fantastický zážitok za druhým.

Gólová výmena(1999)Vo filme sa volali:Emma(Ash) a Sam(MK) Stantonové

O čom je tento film?

Sestry Ema a Sam si vymenovali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca i miesta. Známe dvojčatá Mary-Kate a Ashley Olsenové opäť v akcii.

Kým divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť takým "športom", ako je móda a randenie. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitnú v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu.

Do hry totiž patria šikovné plány, neuveriteľné zámeny a neustále vzrušenie. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Ema a Sam sa spoja, aby zažili úplne nové dobrodružstvo.Samozrejme nebudú chýbať ani chlapci :).

Sestry v akcii(2000)Vo filme sa volali:Ashley Parkerová/Abby Turtlebyová(Ash) a Mary Kate Parkerová/Maddy Turtlebyová(MK)

Olsen Twins: Sestry v akcii: Ashley  Olsen a Mary-Kate  Olsen

O čom je tento film?

Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Parkerové túžia po tom, aby na škole stali populárnymi osobnosťami. Spôsob, akým sa im to nakoniec podarí, si určite nepredstavovali ani v tých najdivokejších snoch. Stanú sa totiž stredobodom pozornosti médií po tom, ako sa im náhodou podarí skrížiť plány mafie a prekaziť lúpež nesmierne cenného diamantu.

Pri návšteve múzea sú totiž stanú náhodnými svedkami krádeže. Postriekajú utekajúceho lupiča kečupom a on podľahne panike, pretože si myslí, že ho postrelili. Dievčatá však netušia, že ukradnutý diamant zločinec ukryl do batôžteka jednej z nich. Dievčatá majú vypovedať v súdnom procese, na čo sa nemieni prizerať mafiánsky boss Emil Hatchew. A tak musia rodinu Parkerovcov zaradiť do federálneho programu ochrany svedkov a poskytnúť im novú identitu.

Slnečné prázdniny na Bahamách(2001) Vo filme sa volali:Madison(MK) a Alex(Ash) Stewartové


O čom je tento film?

Dvojíčky Madison a Alex Stewartové si počas prázdninového pobytu v rezorte Atlantis na ostrove Paradise na Bahamách naplánovali výlet na Havaj za svojimi priateľmi.

Čoskoro prídu na to, že za kulisou tropického raja s nádhernou prírodou, jazdami na koni a priateľskými morskými živočíchmi sa skrýva aj čosi viac, ako len príjemné leňošenie a nasávanie slnka. Spolu s kamarátmi skrížia plány pašerákom so starobylými pamiatkami. Neboli by to však Madison a Alex, keby sa nepokúsili zlodejom prekaziť ich plány.


Sestry v Londýne(2001) Vo filme sa volali:Chloe(MK) a Riley (Ash) Lawrenceové

Olsen Twins: Sestry v Londýne

O čom je tento film?

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov.

Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma.

Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány.

Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu
.


Zábavná cesta a sladkých 16(2002) Vo filme sa volali: Kylie(MK) a Taylor (Ash) Hunterové

O čom je tento film?

Taylor a Kylie Hunterové sú 16-ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?

Vtedy v Ríme(2002) Vo filme sa volali:Leila(Ash) a Charlie (MK)


O čom je tento film?

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú. A vy snimi!

Výzva (2003) Vo filme sa volali:Shane(MK) a Lizzie (Ash) Daltonové

O čom je tento film?

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.


Jeden deň v New Yorku(2004)Vo filme sa volali: Roxi(MK) a Jane (Ash) Ryanové

O čom je tento film?

Dvojičky Roxy a Jane Ryanové sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru.

Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja "sympaťáci". Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

eleiko skivstГҐng begagnad infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 10:01)


Hello! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no data backup. Do you have any methods to prevent hackers? broml.infoforwomen.be/map10.php eleiko skivstГҐng begagnad

manglende lyst til partner infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 8:40)


Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I've truly enjoyed surfing around your blog posts. In any case I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon! sesi.infoforwomen.be/map4.php manglende lyst til partner

git remove commit infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 7:19)


Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am encountering issues with your RSS. I don't understand the reason why I am unable to join it. Is there anybody having the same RSS issues? Anybody who knows the answer can you kindly respond? Thanks!! congt.infoforwomen.be/map17.php git remove commit

ont i nacke och axlar infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 20. 9. 2020 6:05)


There's certainly a lot to learn about this issue. I like all the points you made. nalst.infoforwomen.nl/map19.php ont i nacke och axlar

renoveringstapet bäst i test infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 5:56)


It's truly very complicated in this active life to listen news on TV, thus I only use world wide web for that reason, and take the newest news. egknu.infoforwomen.be/map3.php renoveringstapet bäst i test

köp gellack online infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 4:38)


Spot on with this write-up, I really think this site needs a lot more attention. I'll probably be returning to see more, thanks for the advice! liese.infoforwomen.be/map15.php köp gellack online

feliway adapter till katt infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 3:15)


That is a really good tip particularly to those fresh to the blogosphere. Short but very precise info… Thank you for sharing this one. A must read article! orof.infoforwomen.be/map33.php feliway adapter till katt

nordic wellness norrtälje infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 1:50)


Hi there, I discovered your blog via Google whilst looking for a related topic, your website came up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks.
Hi there, simply became aware of your weblog via Google, and located that it's truly informative. I'm gonna watch out for brussels. I will appreciate in the event you continue this in future. Numerous people will probably be benefited from your writing. Cheers! tefur.infoforwomen.be/map10.php nordic wellness norrtälje

kan man bli steril av urinvägsinfektion infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 20. 9. 2020 0:30)


Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your site? My blog is in the exact same niche as yours and my visitors would certainly benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this ok with you. Thanks! lanth.infoforwomen.be/map30.php kan man bli steril av urinvägsinfektion

easy up tält 3x3 infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 20. 9. 2020 0:03)


I'm very happy to find this great site. I need to to thank you for your time due to this wonderful read!! I definitely liked every little bit of it and i also have you book marked to check out new stuff in your blog. ualme.infoforwomen.nl/map19.php easy up tält 3x3

putsa källarvägg inomhus infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 23:10)


Greetings! Very helpful advice in this particular article! It is the little changes which will make the most significant changes. Thanks a lot for sharing! kaody.infoforwomen.be/map7.php putsa källarvägg inomhus

crc fix däck infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 21:50)


I don't know if it's just me or if perhaps everyone else experiencing problems with your site. It appears as if some of the written text within your content are running off the screen. Can someone else please comment and let me know if this is happening to them too? This could be a problem with my browser because I've had this happen before. Thanks match.infoforwomen.be/map11.php crc fix däck

ph balans nypon infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 20:30)


hello!,I really like your writing very a lot! share we be in contact more approximately your article on AOL? I need a specialist in this house to resolve my problem. Maybe that's you! Taking a look forward to look you. carme.infoforwomen.be/map32.php ph balans nypon

megafynd fri frakt infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 19:06)


I'm impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that's both educative and amusing, and without a doubt, you have hit the nail on the head. The problem is something which too few folks are speaking intelligently about. I'm very happy I came across this in my search for something relating to this. ipma.infoforwomen.be/map13.php megafynd fri frakt

adventskalender för vuxna 2016 infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 17:32)


My spouse and I stumbled over here by a different web page and thought I might check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to checking out your web page yet again. garne.infoforwomen.be/map28.php adventskalender för vuxna 2016

klänning med fickor infoforwomen.nl

(infoforwomen.nl, 19. 9. 2020 17:12)


I am extremely inspired with your writing talents and also with the layout in your blog. Is that this a paid subject or did you customize it your self? Anyway keep up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a great blog like this one nowadays.. arin.infoforwomen.nl/map29.php klänning med fickor

färdig ärtsoppa nyttigt infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 16:01)


bookmarked!!, I love your site! omab.infoforwomen.be/map15.php färdig ärtsoppa nyttigt

skin caviar crystalline concentre infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 14:40)


Wonderful, what a blog it is! This website provides useful information to us, keep it up. sesi.infoforwomen.be/map5.php skin caviar crystalline concentre

bästa protein för att bygga muskler infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 13:21)


I used to be suggested this website by means of my cousin. I'm no longer positive whether this submit is written by means of him as nobody else recognise such exact about my difficulty. You're amazing! Thanks! plumes.infoforwomen.be/map9.php bästa protein för att bygga muskler

tapetsera med billiga tapeter infoforwomen.be

(infoforwomen.be, 19. 9. 2020 12:01)


That is really interesting, You are an excessively skilled blogger. I've joined your feed and look ahead to searching for extra of your wonderful post. Additionally, I have shared your web site in my social networks voldi.infoforwomen.be/map9.php tapetsera med billiga tapeter


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »